Welcome, visitor! [ Login

 

Didim Hayat Kadını BOLİVYA

  • Bölge: Alabama
  • Ülke: United States
  • Listed: 13 Kasım 2016 03:59
  • Expires: This ad has expired
Didim Hayat Kadını BOLİVYA - Image 1Didim Hayat Kadını BOLİVYA - Image 2Didim Hayat Kadını BOLİVYA - Image 3Didim Hayat Kadını BOLİVYA - Image 4Didim Hayat Kadını BOLİVYA - Image 5Didim Hayat Kadını BOLİVYA - Image 6Didim Hayat Kadını BOLİVYA - Image 7Didim Hayat Kadını BOLİVYA - Image 8Didim Hayat Kadını BOLİVYA - Image 9Didim Hayat Kadını BOLİVYA - Image 10Didim Hayat Kadını BOLİVYA - Image 11Didim Hayat Kadını BOLİVYA - Image 12
Description

İsmim acayip farkındayım ama ismim bu, sizde de Kıllı bacak diye soy adı var, ben bir şey diyor muyum? 🙂 Didim’in orospusu olmak zor iştir. Küçük yer olduğu için herkes birbirini tanıyor o yüzden çok gizli bu işi yapıyorum ve seans sırasında yüz maskesi takarak seks’i gizemli hale getiriyoruz… Fantezi değil amacım sadece gizliliği sağlamak. İsim dahi sormuyorsunuz. Hatta konuşmuyoruz bile. İşine gelirse canım bende böyle bir escort didim kızıyım… Gelmezse gir diğer ilanlara bak. Ama onlara bakmadan önce benim resmime bak, baktıktan sonra gidebilecek misin merak ediyorum.

Yüzümü burada da kapattım, görüşmeye geldiğimizde de kapatıyorum. Korktuğunuz gibi miyim? Şaşırdınız değil mi… Şimdi daha da dikkatli okuyacaksınız sizlere söylediklerimi. Bak bunu okuyan erkek. Benim ne paraya ihtiyacım var neden başka bir şeye. Ama seninle görüşmek için ben para harcıyorum onun karşılanması için bana seans başı 100 TL vermek yeterli olacaktır. Ama bana 100 TL veriyorsun diye de kabadayılık taslama gecenin sonunda avucunu becerirken bulursun seni. Üniversiteyi ben Yurt dışında okudum. Sen uyanıksan ben senden daha da uyanığım. Ben istiyorum ki görüşmemiz hem gizli hemde keyifli geçsin. Konuşarak değil dokunarak anlaşalım birbirimizle. Cadı gibi bir kız değilim. Sadece şimdi den uymanız gereken kuralları söyledim sadece. Hadi şimdi nasıl görüşeceğimize biraz daha değinelim.

Didim Gizemli Orosbu BOLİVYA

Olay şu şekilde gelişiyor, randevu alıyoruz, otel yada ev her neyse ben orada sizi bekliyorum, siz bir anda odaya dalıyorsunuz ve hard seks dediğimiz, yani zor kullanarak benimle ilişkiye giriyorsunuz, zor derken sert vurmayın bana 😉 Sert vurun ama malıma vurun yani 😀 Sonrasında oluk oluk boşaldıkdan sonra maskeyi çıkartıp dudaklarınıza yapışıyorum sonra saksoya yatarak sizi bir kez daha rahatlatıyorum…

Güncelleme: İçime boşalma seçeneğini kaldırıyorum. Bıktım artık bu nedir kardeşim. İnek gibi 2 günde paspal ettiniz beni. Beyaz işiyorum resmen ya! Ne anal neden kondomsuz ikisini de bu saatten sonra yapmıyorum.

Görüşmek için whatsapp’tan yazmanız gerekmekte. Telefon numarasını almak için yorum yazın size göndereyim.

No Tags

2621 genel görüntüleme, 4 today

  

Listing ID: 2615827c90d462e5

sorun bildirin

Processing your request, Please wait....

Yorum Yazınız